RM04F69R8CT
MFR.Part #
RM04F69R8CT
JLCPCB Part #
C3943308
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS