RM02F1602CT
MFR.Part #
RM02F1602CT
JLCPCB Part #
C3943107
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS