RC1608J680CS
MFR.Part #
RC1608J680CS
JLCPCB Part #
C3940716
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS