RC1005F564CS
MFR.Part #
RC1005F564CS
JLCPCB Part #
C3940429
Description
-55℃~+155℃ 560kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS