RCS1005F5623CS
MFR.Part #
RCS1005F5623CS
JLCPCB Part #
C3938372
Description
-55℃~+155℃ 562kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS