RM06F1544CT
MFR.Part #
RM06F1544CT
JLCPCB Part #
C3938261
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS