RM25F1822CT
MFR.Part #
RM25F1822CT
JLCPCB Part #
C3937048
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS