RM06F3010CT
MFR.Part #
RM06F3010CT
JLCPCB Part #
C3936849
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS