RM02F53R6CT
MFR.Part #
RM02F53R6CT
JLCPCB Part #
C3935204
Description
-55℃~+125℃ 50mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS