RM04F1271CT
MFR.Part #
RM04F1271CT
JLCPCB Part #
C3934943
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS