73WL7R910F
MFR.Part #
73WL7R910F
JLCPCB Part #
C3933098
Description
-55℃~+155℃ 2W 910mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS