RM06J335CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06J335CT
JLCPCB Part #
C3932351
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS