RC2012F5114CS
MFR.Part #
RC2012F5114CS
JLCPCB Part #
C3928073
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS