RM02J110CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM02J110CT
JLCPCB Part #
C3926346
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 11Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS