RM25J1R5CT
MFR.Part #
RM25J1R5CT
JLCPCB Part #
C3922588
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS