KM108M016G16RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM108M016G16RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C43909
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1000uF 10mm 16V 16mm 2000hrs@105℃ 5mm 680mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS