RM20F1004CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM20F1004CT
JLCPCB Part #
C3922520
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS