RM20F5102CT
MFR.Part #
RM20F5102CT
JLCPCB Part #
C3922476
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS