RM02F34R8CT
MFR.Part #
RM02F34R8CT
JLCPCB Part #
C3921147
Description
-55℃~+125℃ 34.8Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS