RM14F4993CT
MFR.Part #
RM14F4993CT
JLCPCB Part #
C3920902
Description
-55℃~+155℃ 333mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS