RC0402F6192CS
MFR.Part #
RC0402F6192CS
JLCPCB Part #
C3919766
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS