RM12F4991CT
MFR.Part #
RM12F4991CT
JLCPCB Part #
C3919127
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS