RM12F18R2CT
MFR.Part #
RM12F18R2CT
JLCPCB Part #
C3918982
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS