RM12F2703CT
MFR.Part #
RM12F2703CT
JLCPCB Part #
C3917817
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS