RM04F3162CT
MFR.Part #
RM04F3162CT
JLCPCB Part #
C3917598
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS