GR107M016D11RR0VH4FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
GR107M016D11RR0VH4FP0
JLCPCB Part #
C43842
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 2000hrs@105℃ 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS