RM12F14R0CT
MFR.Part #
RM12F14R0CT
JLCPCB Part #
C3915741
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS