RM20F10R0CT
MFR.Part #
RM20F10R0CT
JLCPCB Part #
C3915655
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS