RM25F1R00CT-U
MFR.Part #
RM25F1R00CT-U
JLCPCB Part #
C3915624
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS