KM227M025F12RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM227M025F12RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C43837
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS