KS477M016F09RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KS477M016F09RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C43835
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 3.5mm 470uF 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS