GR108M016F20RR0VH4FP0
MFR.Part #
GR108M016F20RR0VH4FP0
JLCPCB Part #
C43829
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16V 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS