RC1005F1961CS
MFR.Part #
RC1005F1961CS
JLCPCB Part #
C3914401
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS