GR477M016F12RR0VL4FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
GR477M016F12RR0VL4FP0
JLCPCB Part #
C43823
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS