KF476M016D05RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KF476M016D05RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C43802
Package
Plugin,D5xL5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 2mm 47uF 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS