KM106M016D11RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM106M016D11RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C43799
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 10uF 11mm 16V 2mm 35mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS