181207F1200T4E
MFR.Part #
181207F1200T4E
JLCPCB Part #
C43730
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS