EGPD350ELL472MM30H
MFR.Part #
EGPD350ELL472MM30H
JLCPCB Part #
C443892
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
18mm 22mΩ@100kHz 2500hrs@135℃ 31.5mm 35V 4700uF 5.6A@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS