JST12A-800CW
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
JST12A-800CW
JLCPCB Part #
C42453140
Package
TO-220A
Description
-40℃~+125℃ 1.5V 12A 132A 1V 35mA 35mA 500mW 800V TO-220A Thyristors (SCR)/Modules ROHS