MBRB20200CT
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
MBRB20200CT
JLCPCB Part #
C3874012
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@200V 150A 200V 20A 950mV@10A TO-263 Schottky Diodes ROHS