MBRB20150CT
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
MBRB20150CT
JLCPCB Part #
C3874011
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150A 150V 20A 920mV@10A TO-263 Schottky Diodes ROHS