MBRB10100CT
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
MBRB10100CT
JLCPCB Part #
C3874005
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 10A 850mV@5A 90A TO-263 Schottky Diodes ROHS