MBRD20100CT
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
MBRD20100CT
JLCPCB Part #
C3874001
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA 200A 20A 850mV TO-252 Schottky Diodes ROHS