GR108V025G20RR0VL4FP0
MFR.Part #
GR108V025G20RR0VL4FP0
JLCPCB Part #
C43353
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-10%~+20% -40℃~+105℃ 1.4A@100kHz 1000uF 10mm 20mm 25V 3000hrs@105℃ 5mm 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS