KS337M010E07RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KS337M010E07RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C43322
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 2.5mm 330uF 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS