KM227M010E11RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM227M010E11RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C43321
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 10V 11mm 2.5mm 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS