HX25003-2WAG
Extended
Manufacturer
HX(Zhejiang Yueqing Hongxing Elec)
MFR.Part #
HX25003-2WAG
JLCPCB Part #
C442342
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11mm 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 5.9mm 5A Brass PA Right Angle White XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS