HX12501-5AWB
Extended
Manufacturer
HX(Zhejiang Yueqing Hongxing Elec)
MFR.Part #
HX12501-5AWB
JLCPCB Part #
C442102
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
1 1.25mm 11.1mm 1x5P 3.5mm 5 5.2mm 5P PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS