EMLE350ADA330MF90G
MFR.Part #
EMLE350ADA330MF90G
JLCPCB Part #
C3829951
Package
SMD,D6.3xL9mm
Description
-25℃~+105℃ 33uF 35V 57mA@120Hz 6.3mm 8000hrs@105℃ 9mm ±20% SMD,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS