EMLF6R3ADA102MJA0G
MFR.Part #
EMLF6R3ADA102MJA0G
JLCPCB Part #
C3829939
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 313mA@120Hz 6.3V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS